Pradžia    Apie Peką    RedDot apdovanojimai    peka-system.ch    furnitanas.lt  
 
  APIE PEKA

Inovacijos - tai dalis mūsų tradicijų

PEKA yra labai dinamiška, nepriklausoma gamybos ir prekybos įmonė su giliomis rinkos žiniomis. Mūsų inovacijos remiasi pastoviu rinkos ir jos pokyčių stebėjimu, matant kiekvieno naudotojo poreikius. Mes siekiame būti baldų pramonės segmento lyderiais, siūlydami aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius klientų lūkesčius.

PEKA įkurta kaip šeimos kompanija 1964 metais mieste Mosen, esančiame ant ežero Hallwil kranto.

PEKA kuria ir gamina ištraukimo sistemas baldams jau 40 metų. Mūsų gaminiai - kuriuos kuriame glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais – yra patogūs naudoti, taupantys erdvę, ir pagaminti laikantis aukščiausių kokybės ir ekologijos standartų.

Mes esame vieni pirmųjų rinkai pristatę aukštas ištraukiamas spintas, Magic Corner kampinius sprendimus, bei ekologiškas ir patogias šiukšlines, tinkamas rūšiuoti šiukšles. Su nenutrūkstamai kuriamais naujais gaminiais bei virš 50 registruotų patentų, mes esame patikimas partneris kūrybingai baldų gamybos įmonei.

Mūsų įmonė yra sertifikuota pagal EN ISO 9001. Mes garantuojame aukščiausią kokybę ir esame pasirengę patenkinti Jūsų poreikius.

UAB Furnitanas atstovauja PEKA pabaltijo šalims jau 5 metus.

UAB Furnitanas © 2012